ITR ; İtalya-Modena'da kurulu fabrika Cer parçaları, silindir kapakları, yürüyüş takımları, kazıcı delici parçalar üzerine çok çeşitli ve orijinal kalitesinde üretim yapmaktadır. Firmamız ITR markasının üreticisi olan USCO ile 2007 yılında Türkiye Distribütörü olarak anlaşmış olup ITR®markasına ait tüm yedek parça çeşitlerini Hem Caterpillar® hemde KOMATSU® iş makinaları için oldukça rekabetçi fiyatlarla stoklarında hazır bulundurmaktadır.
ITR BLACK CAT ; Boron Çelik Greyder Bıçakları,Dozer Bıçakları, Kepçe Ağızları
FP DIESEL® markasının üreticisi olan grup, özellikle motor parçaları ve Takım Conta, Oring Keçe gibi ürünlerde orijinal kalitesinde üretim yapmaktadır. FEDERAL MOGUL kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek bugün çok uluslu bir şirket haline gelmiştir. Ülkemizde de GOETZE, NURAL markalarını üreten İstanbul Motor Piston ile ortak olan grup'a ait tüm parçalar firmamız tarafından oldukça rekabetçi fiyatlarla satılmaktadır.
DISA: İtalya'da kurulu fabrika Yakıt sistemleri üzerine üretim yapan firma 150 çalışanı 15.000 m2üretim tesisleriyle orijinal standartlarında üretim yapmaktadır.
DUFERDOFIN NUCOR: PALET PABUÇLARI, BORON ÇELİK DOZER GREYDER BIÇAKLARI
GOETZE: Dünyada bir çok iş makinası, otomobil ve kamyonda orijinal ekipman olarak kullanılan imalatının büyük bir bölümü robot sistemlerle yapılan fabrikada üretilen Piston, segman, gömleklerinde dağıtımı stoklarımızdan yapılmaktadır.
FMC Friction Marketing: Şanzuman, Fren Diskleri ve Plateleri
Caterpillar® için Takım Contalar, O-Ringler, Keçeler ve Sızdırmazlık Elemanları

Marka Teknik Terimler yedek parça Numaraları , sahiplerine ait tescilli ürünlerdir. İsimler, ürünler ve araştırma hizmetleri; sahipleri tarafından diğer şirketlerden farklı olmak ve ürünleri korumak için kullanılmaktadırlar. Erçetin web sitesi üzerinde bu bilgiler referans amaçlı kullanılmıştır.